Dziś jest środa 02 grudnia 2020, imieniny: Pauliny i Balbiny

Skrzynka podawcza przed Urzędem Gminy

17 lis 2020

W trosce o ochronę mieszkańców związaną z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 i ograniczeniem bezpośredniej obsługi interesantów, przed głównym wejściem do Urzędu Gminy zamieszczona została Skrzynka Podawcza, do której można składać wnioski, pisma oraz wszelkie sprawy urzędowe.

czytaj więcej

KOMUNIKAT I APEL STAROSTY PYRZYCKIEGO

27 paź 2020

Szanowni Państwo

w związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Zdrowia nowego systemu sprawozdawczości dotyczącego podawania aktualnej liczby zachorowań na koronawirusa COVID-19 na terenie całego kraju informuję, że od dnia 25 listopada 2020 roku, dane dotyczące ilości zachorowań na terenie Powiatu Pyrzyckiego znajdować się będą pod linkiem https://www.gov.pl/web/koronawirus/mapa-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2-powiaty i nie będą podawane tak jak dotychczas w indywidualnych codziennych komunikatach.

.

czytaj więcej

Komunikat Wójta Gminy Warnice

26 paź 2020

KOMUNIKAT

WÓJTA GMINY WARNICE

z dnia 26 października 2020 r.

Drodzy Mieszkańcy,

w związku ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Gminy Warnice, potwierdzeniem kolejnych dwóch przypadków zakażenia na terenie Gminy oraz wzrastającą ilością zakażeń w Polsce, w trosce o zdrowie mieszkańców i pracowników, od 26 października br. (poniedziałek) do odwołania, klienci Urzędu Gminy będą przyjmowani jedynie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

czytaj więcej

Nakrętki przekazane - zbieramy dalej

30 lis 2020

Pierwsze nakrętki z naszego serca, powędrowały już do osoby potrzebującej. Tym razem dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację Weroniki, która cierpi na polineuropatię czuciowo-ruchową.

Potrzebujących dzieci jest więcej, dlatego nie wyrzucajmy nakrętek do śmieci. Tak mała i zbędna rzecz może przynieść wiarę i nadzieję w odzyskanie zdrowia a tym samym lepsze jutro.

 

czytaj więcej

Stowarzyszenie "WIR" - konkurs nr 1/2020/G

27 lis 2020

Konkurs nr 1/2020/G

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju
informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2   „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Termin składania wniosków: od 31 grudnia 2020 r. do  28 stycznia 2021 r.

Zakres tematyczny projektu grantowego: wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

czytaj więcej

"Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku"

27 lis 2020

Problem zanieczyszczenia powietrza doskwiera szczególnie w sezonie grzewczym. Niestety, świadomość negatywnych skutków spalania m.in. plastików w piecach czy przydomowych kotłowniach jest w społeczeństwie ciągle bardzo niska. Dlatego zachęcamy do walki z tymi negatywnymi praktykami poprzez włączenie się do cyklicznej kampanii edukacyjno-społecznej, realizowanej przez Fundację PlasticsEurope Polska pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”.

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5901402 osób