Dziś jest sobota 13 lipca 2024, imieniny: Ernesta i Małgorzaty

SPOTKANIE Z SOŁTYSAMI

08 kwi 2019

29 marca 2019 r. w sali USC Urzędu Gminy Warnice odbyło się spotkanie z sołtysami. W spotkaniu uczestniczyli zarówno ustępujący sołtysi jak i nowo wybrani. Wójt Gminy Alina Werstak wręczyła sołtysom zaświadczenia o wyborze, a także wspólnie z Zastępcą Wójta Stanisławem Wudarczykiem serdecznie podziękowała ustępującym sołtysom za wieloletnią działalność na rzecz społeczności lokalnej. Spotkanie poświęcone było także omówieniu spraw bieżących, w tym m.in. spraw dotyczących:

czytaj więcej

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WARNICACH

05 kwi 2019

SZANOWNI RODZICE!

Pracownicy naszej szkoły wzięli udział w referendum dotyczącym udziału w ogólnopolskim strajku oświaty, w trakcie którego 98% z ogólnej liczby uprawnionych do głosowania opowiedziało się za strajkiem.
W związku z powyższym jestem zobowiązana, jako dyrektor szkoły, do poinformowania Państwa, że jeżeli nie dojdzie do porozumienia związków zawodowych ze stroną rządową, 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się w naszej szkole strajk.
Obawiam się, że nie będę w stanie, w czasie trwającego strajku, zapewnić naszym, uczniom bezpiecznych warunków pobytu w szkole, dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie swoim dzieciom opieki.

Prosimy również o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Dyrektor Szkoły Ewa Rebeko

czytaj więcej