Dziś jest niedziela 17 października 2021, imieniny: Wiktora i Małgorzaty

DZIEŃ DZIECKA W STARYM PRZYLEPIE

17 cze 2019

Jak co roku w Dzień Dziecka Sołtys wraz z Radą Sołecką w Starym Przylepie zadbali o to by ten wyjątkowy dzień  jakim jest 1 czerwca , pozostał w pamięci dzieci na długo. Zorganizowali imprezę na której na najmłodszych czekało wiele atrakcji na świeżym powietrzu m.in. dmuchane zjeżdżalnie, pokaz sprzętu wojskowego, konkursy i zabawy z nagrodami, słodycze, ciasta napoje, pieczone kiełbaski, dzieci miały również możliwość spojrzeć na wszystkich z góry dzięki PSP Pyrzyce, która użyczyła swój wóz z podnośnikiem . Pogoda dopisała i dzieci mogły korzystać z atrakcji do późnych godzin.

czytaj więcej

BEZPIECZNE WAKACJE 2019

14 cze 2019

Wójt Warnic, Pracownik ds. Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego, Komendant Straży Gminnej, Dyrektor  Szkoły w Warnicach, Dyrektor Gminnej Biblioteki w Warnicach i Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach w ramach wspólnej akcji „Bezpieczne Wakacje 2019” wzorem lat ubiegłych przypominają:

czytaj więcej

NOWY WZÓR WNIOSKU - SZACOWANIE SZKÓD - ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE

12 cze 2019

Uprzejmie informujemy, że Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki udostępnił nowy wzór wniosku o oszacowanie szkód powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. Wniosek dostosowany został do wymogów i informacji, które należy zawrzeć w protokole z oszacowania zakresu i wysokości szkód w gospodarstwie rolnym lub dziale specjalnym produkcji rolnej spowodowanym wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, niezbędnym do skorzystania przez poszkodowanych rolników z dostępnych form pomocy.

czytaj więcej