Dziś jest sobota 13 kwietnia 2024, imieniny: Przemysława i Hermenegildy

XVII Sesja Rady Gminy Warnice

28 kwi 2020

Uprzejmie informujemy, że 5 maja br. o godz. 12.00 w sali gimnastycznej SP w Warnicach odbędą się obrady XVII Sesji Rady Gminy Warnice, jednakże ze względu na stan epidemii, obrady odbędą się bez udziału mieszkańców i zapraszanych gości.

czytaj więcej

NIEPODLEGŁA #MOJAFLAGA - WYWIEŚ FLAGĘ!

28 kwi 2020

Biuro Programu „Niepodległa” już po raz kolejny zaprasza do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #mojaflaga

czytaj więcej

Warnice odwiedzili ulubieńcy dzieci

24 kwi 2020

Dzisiaj do Warnic przybyli nietypowi goście - Kubuś Puchatek i Tygrysek. Ulubieńcy wszystkich dzieci, przyjechali do nas dzięki akcji Twojego Radia Stargard, na zaproszenie Pani Sołtys Teresy Suligi.

czytaj więcej

Nowe laptopy dla uczniów i nauczycieli

24 kwi 2020

                         

W dniu 22.04.2020 r. pozytywnie rozpatrzono złożony wniosek na zakup laptopów z programu Ministerstwa Cyfryzacji „Zdalna szkoła“. Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 45 000,00 zł. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Warnicach im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.

czytaj więcej

INFORMACJA STAROSTY PYRZYCKIEGO

22 kwi 2020

Starosta Pyrzycki informuje, że w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach na bieżąco wykonywane są zadania powiatu i Starosty określone w przepisach prawa powszechnie obowiązującego. W szczególności wydawane są decyzje i inne akty administracyjne.

czytaj więcej