Dziś jest czwartek 30 marca 2023, imieniny: Amelii i Jana

PODSUMOWANIE AKCJI STERYLIZACJA I KASTRACJA ZWIERZĄT

04 cze 2019

W tym roku Gmina Warnice, przy wsparciu Fundacji Obrony Praw Zwierząt ANAKONDA z Gorzowa Wlkp. w ramach realizacji „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Warnice” oraz projektu MOPSiK (Międzyorganizacyjny Ogólnopolski Program Sterylizacji i Kastracji) zorganizowała po raz kolejny darmową sterylizację i kastrację zwierząt w Mobilnej Sali Operacyjnej.

czytaj więcej

ZAKOŃCZONA BUDOWA SIŁOWNII ZEWNĘTRZNYCH

04 cze 2019

W dniu 24 maja 2019 r. została zakończona budowa siłowni zewnętrznych na terenie gminy Warnice. Siłownie powstały w 7 lokalizacjach: Cieszysław, Grędziec, Kłęby, Obryta, Warnice, Warnice C (Kolonia 5 Domków) i Zaborsko. Inwestycja została zrealizowana przez: Fit Park Sp. z o.o. – sp. k., ul. Powstańców Wielkopolskich 74, 87-100 Toruń. Wartość wykonanych robót budowlanych związanych z budową siłowni wyniosła ...

czytaj więcej

BIBLIOTEKA - ZMIANA GODZIN

03 cze 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Warnicach
 e-mail: biblioteka@warnice.pl
dyrektor.biblioteka@o2.pl


W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA SKONTRUM
W GMINNEJ BIBLIOTEKCE PUBLICZNEJ W WARNICACH
ORAZ JEJ FILII W OBRYTEJ
INFORMUJĘ, ŻE OD DNIA 03.06.2019 R. GBP W WARNICACH BĘDZIE NIECZYNNA.
FILIA W OBRYTEJ OD DNIA 03.06.2019 R. CZYNNA BĘDZIE W GODZINACH
07.00 – 15.00

czytaj więcej

STYPENDIUM DLA UCZNIÓW ZA WYNIKI W NAUCE

03 cze 2019

Informujemy uczniów, którzy ukończą w roku szkolnym 2018/2019 klasę IV, V, VI, VII, VIII szkoły podstawowej oraz klasę III gimnazjum, że do 15.06.2019 r. można składać wnioski o stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególnie wybitne osiągnięcia w nauce. Zainteresowane osoby mogą pobierać wnioski w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Warnicach oraz Starym Przylepie, w Urzędzie Gminy Warnice (pokój nr 14) oraz ze strony internetowej www.warnice.pl. Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do której uczęszcza uczeń w obecnym roku szkolnym.

czytaj więcej

WSZYSTKIE DZIECI W POLSCE MOGĄ OTRZYMAĆ BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE W PZU

31 maj 2019

PZU Pomoc rusza z ogólnopolską akcją „Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko”. Akcja skierowana jest do rodziców. Ma na celu bezpłatne objęcie ich dzieci polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków do końca wakacji szkolnych, czyli do 1 września. Polisa dla dziecka na całe wakacje działa 24 godziny na dobę na całym świecie. Ubezpieczenie obejmuje nieszczęśliwe wypadki, nawet te powstałe w czasie uprawiania sportów – również wyczynowo.

czytaj więcej