Dziś jest wtorek 26 września 2023, imieniny: Justyny i Cypriana

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK W SUMO

19 wrz 2019

7 września 2019 r. W sobotę w Gorzowie Wlkp. odbył się Puchar Polski młodzików i młodziczek w sumo. 6 dziewcząt z naszej szkoły wzięły udział w zawodach ogólnopolskich z pięknym rezultatem. To dwa medale brązowe, jeden złoty.

czytaj więcej

KOMUNIKAT - PIES

16 wrz 2019

K  O  M  U  N  I  K  A  T

W dniu 16 września 2019 r. w okolicy miejscowości Janowo odłowiono psa. Jest to samiec mieszaniec labradora, średniej wielkości, maści jasnej. Pies młody, ufny wobec ludzi, w ogóle nie przejawia agresji. Z zachowania jego wynika, że nie był trzymany na łańcuchu ani w mieszkaniu. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska na załączonych fotografiach prosimy o kontakt ...

 

czytaj więcej

WARSZTATY Z ZAKRESU ROZWIJANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

12 wrz 2019

Zapraszamy na  szkolenia/warsztaty z zakresu rozwijania działalności gospodarczej

W związku z ogłoszonymi konkursami Stowarzyszenie „WIR”- Wiejska Inicjatywa Rozwoju  zaprasza mikro i małych przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego na rozwój działalności w ramach:

czytaj więcej

NARODOWE CZYTANIE W STARYM PRZYLEPIE

11 wrz 2019

Tegoroczna odsłona akcji Narodowego Czytania odbyła się 7 września. Ponieważ termin ten przypadał w sobotę w filii Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie w poniedziałek 9 września br. o godz. 12-ej zorganizowane zostały czytania Nowel polskich wg. propozycji Prezydenta Andrzeja Dudy z Małżonką.

czytaj więcej