Dziś jest poniedzialek 16 września 2024, imieniny: Edyty i Kornela

HFT - WEEKEND PEŁEN EMOCJI

23 kwi 2019

12-14.04.2019 r. odbyły się dwa turnieje w jednym czasie. Mistrzostwa Polski Juniorów w Międzyzdrojach oraz Turniej otwarte Mistrzostwa Kociewa w Lubichowie (województwo pomorskie) dla młodzików i dzieci. Mateusz Kwiecień i Michał Górski obydwaj startujący w 92 kg byli reprezentantami Husaria Fight Team na Mistrzostwach Polski Juniorów. Mateusz przegrał walkę o brązowy medal i zajął V miejsce w Polsce, zaś Michał uplasował się na VII lokacie ...

Prognoza na okres od 17.04.2019 r. do 19.04.2019 r.

W dniu 15 kwietnia 2019 r. podpisane zostało porozumienie pomiędzy Urzędem Gminy Warnice a Stowarzyszeniem Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego. Porozumienie podpisali Wójt Alina Werstak oraz Prezes Stowarzyszenia Michał Dudka. Porozumienie zawarto w celu współpracy na rzecz poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców oraz edukacji w zakresie pierwszej pomocy i bezpiecznych zachowań.

W dniach 5-7.04.2019 r. w Komornikach pod Poznaniem obył się II rzut Pucharu Polski będący jednocześnie drugą kwalifikacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku odbędzie się w województwie świętokrzyskim.
Wśród kadetów walczyli Bartosz Ochroński i Oskar Nowakowski w 55 kg , Eryk Pacyna 65 kg, Kacper Krawczak 71 kg oraz Eryk Rzeszewski 80 kg, a kadetki reprezentowała tylko Amelia Kuraszewska 65 kg.