Dziś jest sobota 13 kwietnia 2024, imieniny: Przemysława i Hermenegildy

KOMUNIKAT - FORMY UDZIELANIA POMOCY DLA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

27 mar 2020

KOMUNIKAT
z dnia 27 marca 2020r.r.
WÓJT GMINY WARNICE INFORMUJE

o sporządzeniu wykazu szczególnych form udzielania pomocy dla lokalnej społeczności związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w Gminie Warnice
Na potrzeby zapewnienia ochrony lokalnej społeczności w sytuacji kryzysowej lub możliwości wystąpienia sytuacji kryzysowej zarządzeniem nr 14 z dnia 27 marca 2020 r. określono szczególne formy udzielania pomocy dla lokalnej społeczności w Gminie Warnice .
Wykaz szczególnych form udzielania pomocy dla mieszkańców Gminy Warnice w szczególności dla osób starszych, niepełnosprawnych, a także osób objętych kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym, które nie mają możliwości zorganizowania jej we własnym zakresie obejmuje:

 

 

czytaj więcej

BITWA REGIONÓW - KOWR CZEKA NA ZGŁOSZENIA

27 mar 2020

Po ogromnym sukcesie piątej edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy do udziału w tegorocznej rywalizacji! Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br. 

czytaj więcej