Dziś jest wtorek 05 grudnia 2023, imieniny: Kryspina i Saby

Strategia rozwoju Partnerstwa "Lider Pojezierzy”

20 lis 2023

Trwają prace nad strategią rozwoju Partnerstwa „Lider Pojezierzy”, które tworzą samorządy gminne i powiatowe z powiatów choszczeńskiego, myśliborskiego i pyrzyckiego oraz gminy Trzcińsko-Zdrój.
Strategia ta jest dokumentem wytyczającym cele oraz kierunki rozwoju i wspólnego działania samorządów obszaru Partnerstwa.

czytaj więcej

"MAŁY STRAŻAK” - 2023

20 lis 2023

Realizacja zadania: „Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - „MAŁY STRAŻAK” – 2023 przebiegła pomyślnie. Jednostka OSP Obryta otrzymała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie dotację w wysokości 25 000 zł. Całkowity koszt przedsięwzięcia to kwota 27 948,28 zł

czytaj więcej

Remont świetlicy w m. Dębica

17 lis 2023

Zakończone zostały prace remontowe w świetlicy wiejskiej w Dębicy. Remont obejmował gruntowną modernizację toalety, korytarza, a także głównej sali. W świetlicy zamontowano także grzejniki elektryczne, których tam wcześniej nie było.

czytaj więcej

Pasowanie w grupie "Pszczółki"

17 lis 2023

16 listopada br. odbyła się uroczystość, która długo pozostanie w pamięci „pszczółek” uczęszczających do punktu przedszkolnego w Warnicach. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości, następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, były wiersze, piosenki i tańce.

czytaj więcej

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

16 lis 2023

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia na stałe wpisane jest w kalendarz szkolnych uroczystości. Z tej okazji w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach 10 listopada br. odbył się uroczysty apel z udziałem Wójt Gminy Warnice, dyrekcji, nauczycieli i uczniów szkoły. Odśpiewano hymn Polski, a uczniowie przygotowali i przedstawili...

czytaj więcej

Podpisanie umowy – remont muru w Obrytej

16 lis 2023

W dniu 14 listopada br. podpisana została umowa na realizację zadania pn. „Remont muru obwodowego kościoła p. w. Najświętszej Maryi Panny Łaskawej oraz cmentarza przykościelnego w miejscowości Obryta, gm. Warnice.”. W zakres zadania wchodzi:
- remont muru obwodowego przy kościele Filialnym p.w. NMP Łaskawej w Obrytej (gmina Warnice),
- budowa alejki spacerowej na cmentarzu w m. Obryta oraz zjazdu z drogi gminnej.

czytaj więcej

Szkolenia dla rolników

15 lis 2023

PZDR w Pyrzycach zaprasza na szkolenia, które odbęda się w Domu Strażaka w Warnicach. Terminy oraz tematy szkoleń:

W dniu 16.11.2023 r. o godz. 10:00. oraz w dniu 07.12.2023 r. Tematy szkolenia:

czytaj więcej