Dziś jest niedziela 26 czerwca 2022, imieniny: Jana i Pawła

Rozpoczęcie prac w związku z budową sieci wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w Wierzbnie

08 cze 2022

Wójt Gminy Warnice informuje, iż od dnia 13 czerwca 2022 r. w m. Wierzbno Wykonawca robót budowlanych PPHU Tadeusz Błaszczyk planuje rozpoczęcie robót budowlanych związanych z inwestycją pn. Budowa sieci wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w m. Wierzbno, gm. Warnice. W związku z powyższym pracownicy i przedstawiciele Wykonawcy będą realizować prace budowlane na prywatnych posesjach zgodnie z wcześniej uzyskanymi zgodami na dysponowanie nieruchomościami na cele budowlane związane z w/w inwestycją.

czytaj więcej

”Kształtowanie postaw innowacyjnych i proekologicznych- innowacyjny charakter nauki, przyrody, geografii, historii przez młodzież - geocaching”

07 cze 2022

 

  Stowarzyszenie ”WIR” -Wiejska Inicjatywa Rozwoju wraz z Gminą Warnice i Szkołą Podstawową  w Warnicach zorganizowała w dniu 03.06.2022 r szkolenie dla uczniów i nauczycieli ze SP w Warnicach pn.: ”Kształtowanie postaw innowacyjnych i proekologicznych- innowacyjny charakter nauki, przyrody, geografii, historii przez młodzież - geocaching”.

czytaj więcej

Stypendia dla uczniów za wyniki w nauce

03 cze 2022

Informujemy uczniów, którzy ukończą w roku szkolnym 2021/2022 klasę IV, V, VI, VII, VIII szkoły podstawowej i spełniają wymogi ubiegania się o stypendium, że do 20.06.2022 r. można składać wnioski o stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególnie wybitne osiągnięcia w nauce.

czytaj więcej

Wyniki drugiego naboru do Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

31 maj 2022

30 maja br. premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki drugiego naboru do Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Gmina Warnice otrzymała wsparcie finansowe na realizację inwestycji Budowa oczyszczalni ścieków w m. Barnim, gmina Warnice. Planowana wartość inwestycji to 13 000 000,00 zł w tym wsparcie z Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 9 730 000,00 zł.

czytaj więcej