Dziś jest czwartek 01 października 2020, imieniny: Danuty i Remigiusza

Mistrzostwa Polski Szkół w zapasach

18 wrz 2020

W dniach 5-6.09.2020 r. oficjalnie wystartował sezon zapaśniczy, który miał przerwę z powodu stanu pandemii w Polsce. LKS Feniks Pesta Stargard był gospodarzem już VI Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych. Husaria Fight Team reprezentowana przez uczniów/zawodników z Kozielic i Warnic spisała się na medal i w klasyfikacji drużynowej zajęła wysokie 3 miejsce ...

czytaj więcej

Komunikat

18 wrz 2020

Szanowni mieszkańcy,

Informujemy, że w dniu 21.09.2020 r. Wójt Gminy Warnice nie będzie przyjmował interesantów w sprawie skarg i wniosków. Natomiast skargi i wnioski przyjmowane są tak jak zawsze w sekretariacie Urzędu Gminy.

Za wynikające z powyższego utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.

 

czytaj więcej

Szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich

14 wrz 2020

Uprzejmie informujemy, iż Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, uruchomiła nabór na szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”, których głównym celem jest wzbogacenie wiedzy i doświadczeń członków kół gospodyń wiejskich nt. lokalnych, regionalnych, tradycyjnych produktów, istoty krótkich łańcuchów dostaw, zachęcenie do uczestniczenia w krajowym i unijnym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych oraz poszerzenie wiedzy na temat budowania partnerstw oraz źródeł finansowania.

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5776801 osób