Dziś jest poniedzialek 10 maja 2021, imieniny: Izydora i Antoniny

Informacja dla mieszkańców Reńska

28 kwi 2021

OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Warnice informuje, iż Gmina Warnice przystępuje do realizacji zadania „Sporządzenie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami wody do m.  Reńsko oraz w m. Reńsko, gm. Warnice – Etap II (Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami wody w m.  Reńsko)”.

W związku z powyższym z mieszkańcami Reńska będzie się kontaktował przedstawiciel firmy K&K Instal Projekt Kamil Kuciński, w celu uzgodnienia lokalizacji przyłącza wody, które zostanie zaprojektowane do granicy prywatnych posesji.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny z pracownikiem Urzędu Gminy Warnice pod nr 91 561 28 90 wew. 19.

WÓJT GMINY WARNICE

/-/Alina Werstak

czytaj więcej

XXV Sesja Rady Gminy Warnice

23 kwi 2021

Uprzejmie informujemy, że 30 kwietnia 2021 r. (piątek) odbędzie się XXV Sesja Rady Gminy Warnice
Rozpoczęcie obrad: godz. 12.00
Miejsce: Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Warnicach
Jednocześnie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną obrady XXV Sesji Rady Gminy Warnice odbędą się tylko z udziałem radnych, bez udziału mieszkańców.

Porządek obrad dostępny na stronie: http://rada.warnice.pl/kalendarz-posiedzen

Transmisja obrad na żywo dostępna będzie na stronie: https://warnice.tv-polska.eu/sesja

czytaj więcej

Szkolenie - TWORZENIE PAKIETÓW TURYSTYCZNYCH - SZANSĄ NA LOKALNY ROZWÓJ AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ I GOSPODARCZEJ

22 kwi 2021

Stowarzyszenie ”WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju wraz z pięcioma Partnerami realizuje międzynarodowy projekt współpracy pn. „Marka turystyczna-sieć Ekomuzea”.

Ekomuzeum to nie jest jedno miejsce, a sieć rozproszonych w terenie obiektów, które tworzą żywą kolekcję, gdzie przyroda, kultura i historia są prezentowane wspólnie, w miejscu ich pierwotnego występowania. Utworzona Sieć Ekomuzeów może zrzeszać różne podmioty, osoby, obejmować atrakcje turystyczne, kulinarne, które oddziałują na wszystkie zmysły turysty. Celem projektu jest między innymi utworzenie pakietów turystycznych z których może skorzystać potencjalny turysta.

czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia dla organizacji

22 kwi 2021

Pracownia Pozarządowa rozpoczęła kolejny etap naboru na szkolenia dla organizacji z Pomorza Zachodniego, które wszechstronnie rozwiną wiedzę i umiejętności działaczy i działaczek pozarządowych.

czytaj więcej