Dziś jest środa 02 grudnia 2020, imieniny: Pauliny i Balbiny

Komunikat Kierownika OPS w Warnicach

19 lis 2020

KOMUNIKAT

KIEROWNIKA OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W WARNICACH

Szanowni SENIORZY- zostańcie w domach!

Z uwagi na zagrożenie pandemią koronawirusa pozostańcie w domach. Jeżeli występuje potrzeba dokonania dla Was zakupów żywności, leków, podstawowych art. przemysłowych z dostarczeniem do domu prosimy o kontakt w tej sprawie pod numer telefonu:
(91) 578 32 84 wew. 33 lub 30
Za zakupy płaci SENIOR w domu!
My dostarczymy do domu zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem!

czytaj więcej

Konkurs Drzewo Roku 2021

19 lis 2020

Jeżeli w Twojej okolicy znajduje się drzewo, z którym wiąże się jakaś ciekawa historia lub legenda, albo z jakichś powodów jest ono ważne dla lokalnej społeczności lub dla Ciebie, to teraz jest doskonała okazja, aby je wypromować i zgłosić do konkursu Drzewo Roku Klubu Gaja. Każdy może zgłosić swoje ukochane drzewo! Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 16 drzew - finalistów, które zawalczą o tytuł Drzewa Roku 2021. Zwycięzca będzie polskim reprezentantem w konkursie europejskim Tree of the Year 2022. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2020 r.!

czytaj więcej

Komunikat Wójta Gminy Warnice

19 lis 2020

K O M U N I K A T

z dnia 19.11.2020 r.

Drodzy Mieszkańcy,

według ostatnich danych otrzymanych od służb sanitarnych na terenie naszej gminy odnotowanych jest 16 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19). W związku z potwierdzeniem następnych przypadków zakażenia na obszarze naszej gminy oraz dużej liczby kolejnych przypadków na terenie całego powiatu, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych.

czytaj więcej

Konsultacje społeczne w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko szóstej aktualizacji Krajowego programu oczyszczania ścieków komunalnych (VI AKPOŚK)

18 lis 2020

Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 283) Minister Klimatu i Środowiska podaje do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko szóstej aktualizacji Krajowego programu oczyszczania ścieków komunalnych.

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5901561 osób