Dziś jest wtorek 05 grudnia 2023, imieniny: Kryspina i Saby

"Pasowanie" na ucznia w Warnicach

30 paź 2023

27 października 2023 roku o godzinie 10:15 odbyła się uroczystość podczas której „ślubowanie” złożyli uczniowie klasy I w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach. Uroczystość prowadzona była przez wychowawcę Honoratę Sikorską, a pasowania na ucznia dokonała dyrektor Agnieszka Wojtaś.

czytaj więcej

Zgłaszanie padłego dzikiego ptactwa

27 paź 2023

W związku ze stwierdzeniem ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków na obszarze powiatu gryfickiego, w miejscowości Wytok, gm. Płoty oraz możliwością przenoszenia przez dzikie ptactwo wirusa podtypu H5N1 (teoretycznie chorobotwórczym dla człowieka), Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie zwraca się z prośbą o niezwłoczne przekazywanie informacji o znalezionych padłych dzikich ptakach na terenie województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej

Szkolenie dla rolników

24 paź 2023

Start szkolenia o godz. 10:00
Metody oceny stanu i jakości gruntów rolnych w odniesieniu do ich degradacji i wydajności, sposoby poprawy jakości gruntów w ujęciu krótko i długofalowym oraz przegląd narzędzi do oceny szans i ryzyka dla konwersji na produkcję ekologiczną.

czytaj więcej

XLVIX Sesja Rady Gminy Warnice

24 paź 2023

Uprzejmie informujemy, że 27 października 2023 r. (piątek) odbędzie się XLVIX Sesja Rady Gminy Warnice
Rozpoczęcie obrad: godz. 13:00
Miejsce: Dom Strażaka w Warnicach

czytaj więcej

Oficjalne otwarcie inwestycji zrealizowanych w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego "Granty Sołeckie 2023"

23 paź 2023

23 października br. odbyło się oficjalne otwarcie inwestycji zrealizowanych w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2023”. W wydarzeniach uczestniczyli Wójt Gminy Warnice Alina Werstak oraz Sołtys sołectwa Warnice Przysiółek Danuta Stoińska, radny Ryszard Staszewski i Sołtys sołectwa Kłęby Emilia Werstak. Dzięki zrealizowanym inwestycjom najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej infrastruktury publicznej.

czytaj więcej