Dziś jest środa 02 grudnia 2020, imieniny: Pauliny i Balbiny

Mammobusy w Warnicach

17 lis 2020

Za nami październik – miesiąc walki z rakiem piersi. Dlatego właśnie w październiku, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, mieszkanki naszej Gminy miały 3 krotnie możliwość poddania się badaniu mammograficznemu. 5 października odwiedził nas mammobus firmy NZOZ LARGO i przebadał 35 Pań, 23 października przyjechał mammobus Luxmed i z jego usług skorzystało 56 kobiet, natomiast 30 października swoje usługi oferowała Geneva Trust Polska sp. z o.o. a skorzystało z nich 35 Pań.

czytaj więcej

Darmowe grupy wsparcia online

17 lis 2020

Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl wraz z partnerem akcji: Fundacją PZU serdecznie zapraszają mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do udziału w grupach wsparcia online w celu zadbania o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie. Możliwe jest również przeprowadzenie indywidualnego poradnictwa i konsultacji psychologicznych.

czytaj więcej

Webinarium - "Dofinansowanie rozwoju MŚP..."

16 lis 2020

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne webinarium pn. "Dofinansowanie rozwoju MŚP w ramach działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego ".
Webinarium odbędzie się 26 listopada 2020 r.
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres  lpi@pyrzyce.pl do dnia 24 listopada 2020 r. do godz. 15:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy w Osielsku

16 lis 2020

14.11.2020 r. w Osielsku (województwo kujawsko-pomorskie) odbył się VI Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy młodzików i dzieci. Wybraliśmy się tam jak co roku ale tym razem ze względu na restrykcje sanitarne tylko w 8 osób. Trener Wojciech Antczak zabrał ze sobą tylko zawodników z roczników 09 i młodsi. Wśród nich znaleźli się zawodnicy i zawodniczki na co dzień trenujące w Husaria Fight Team ale reprezentujące dwie gminy Kozielice oraz Warnice.

czytaj więcej

Komunikat Wójta Gminy Warnice

13 lis 2020

K O M U N I K A T

z dnia 13.11.2020 r.

Drodzy Mieszkańcy,

według ostatnich danych otrzymanych od służb sanitarnych na terenie naszej gminy odnotowanych jest 14 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19), 14 osób przebywa w izolacji domowej a 39 w kwarantannie. W związku z potwierdzeniem następnych przypadków zakażenia na obszarze naszej gminy oraz bardzo dużej liczby kolejnych przypadków na terenie całego powiatu, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych.

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5901473 osób