Dziś jest wtorek 18 czerwca 2024, imieniny: Marka i Elżbiety

Serce zapełnia się w szybkim tempie

12 lis 2020

Serce stoi dopiero niewiele ponad miesiąc, a już jest prawie w całości zapełnione, co dowodzi temu, że inicjatywa była słuszna. Pomysłodawcą postawienia kosza na nakrętki była Pani Radna Paulina Stępień, za co dziękujemy, a wykonanie serca zostało sfinansowane ze środków własnych Gminy Warnice.

Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające pomóc najbardziej potrzebującym, dlatego zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy osoby zbierające nakrętki w celu pozyskania środków na leczenie, rehabilitację czy zakup potrzebnego sprzętu medycznego.

Dane do kontaktu: sekretariat@warnice.pl, nr tel. 91 578 32 84

czytaj więcej

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 lis 2020

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała Niepodległość. Od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania i utożsamiania się ze swoją Ojczyzną oraz wpajamy szacunek do polskich symboli narodowych. Dlatego też 10 listopada w Szkole Podstawowej w Starym Przylepie odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości...

czytaj więcej

Narodowe Święto Niepodległości

10 lis 2020

W ustawie z dnia 23 kwietnia 1937 r. o Święcie Niepodległości czytamy, że „dzień 11 listopada jako rocznica odzyskania prze Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Naczelnego w walkach o wolność Ojczyzny – jest uroczystym Świętem Niepodległości”

czytaj więcej

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej w Warnicach

09 lis 2020

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że uczniowie klas I–VIII bez zakłóceń kontynuują naukę w trybie zdalnym. Wdrażamy w szkole program Microsoft Teams, który umożliwi przeprowadzanie lekcji on-line w czasie rzeczywistym. Oddziały przedszkolne kontynuują edukację stacjonarnie. Uczniowie dowożeni są do szkoły i odwożeni według poniższego rozkładu.

                Proszę o mobilizację Uczniów do uczestnictwa w lekcjach. Mamy nadzieje, że niedługo wrócimy do szkoły w pełnym składzie.

Życzymy dużo zdrowia

Wicedyrektor Szkoły

Agnieszka Wojtaś

czytaj więcej