Dziś jest wtorek 18 czerwca 2024, imieniny: Marka i Elżbiety

XXI Sesja Rady Gminy Warnice

09 lis 2020

Uprzejmie informujemy, że 13 listopada 2020 r. (piątek) odbędzie się XXI Sesja Rady Gminy Warnice

Rozpoczęcie obrad: godz. 13.00

Miejsce: Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Warnicach

Jednocześnie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną obrady XXI Sesji Rady Gminy Warnice odbędą się bez udziału mieszkańców.

czytaj więcej

ZMIANA DYŻURU NOCNEGO I ŚWIĄTECZNEGO APTEKI CEFARM UL. 1-GO MAJA 20 W PYRZYCACH

05 lis 2020

Z informacji przekazanych przez przedstawiciela apteki CEFARM 36,6 z powodu sytuacji epidemiologicznej a mianowicie objęcia kwarantanną części personelu aptecznego apteka Cefarm36,6 znajdująca się w Pyrzycach przy ul. 1-go Maja 20, z dniem 04.11.2020 r. zostaje wyłączona z pełnienia dyżurów poza godzinami otwarcia apteki do dnia 08.11.2020 r. włącznie. 

czytaj więcej

Od 7 listopada nowe zasady bezpieczeństwa

04 lis 2020

Od 9 listopada klasy 1-3 szkół podstawowych przejdą na naukę zdalną. Wszyscy uczniowie i studenci będą uczyć się w domu do 29 listopada. Placówki kultury, m.in. kina i muzea, będą niedostępne dla publiczności. Zmniejszony został także limit osób przebywających w sklepach oraz kościołach. Ograniczona jest także działalność galerii handlowych. Hotele będą dostępne tylko dla gości podróżujących służbowo. Cała Polska jest wciąż w czerwonej strefie, a dotychczasowe środki bezpieczeństwa nadal obowiązują. Zdecydowane kroki i społeczna dyscyplina to jedyna szansa, aby zatrzymać przyrost zakażeń i zapobiec całkowitemu zamknięciu gospodarki.

czytaj więcej

Komunikat Wójta Gminy Warnice

04 lis 2020

K O M U N I K A T

z dnia 04.11.2020 r.

Drodzy Mieszkańcy,

według ostatnich danych otrzymanych od służb sanitarnych na terenie naszej gminy odnotowanych jest 11 przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19). W związku z potwierdzeniem następnych przypadków zakażenia na obszarze naszej gminy oraz bardzo dużej liczby kolejnych przypadków na terenie całego powiatu, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych.

czytaj więcej