Dziś jest sobota 13 lipca 2024, imieniny: Ernesta i Małgorzaty

Majowe Święta

30 kwi 2020

1 maja obchodzimy Święto Pracy, znane również, jako Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy. W Polsce 1 maja jest świętem państwowym ustawowo wolnym od pracy, a że tego dnia obchodzone jest również Ogólnopolskie Święto Kaszanki, to śmiało można uczcić oba wydarzenia rozpalając grilla w przydomowym ogródku.

W obecnej sytuacji z okazji Święta Pracy życzymy wszystkim czytelnikom przede wszystkim zdrowia i możliwości pracy w spokojnej atmosferze, pracy dającej satysfakcję i poczucie spełnienia.

czytaj więcej

XVII Sesja Rady Gminy Warnice

28 kwi 2020

Uprzejmie informujemy, że 5 maja br. o godz. 12.00 w sali gimnastycznej SP w Warnicach odbędą się obrady XVII Sesji Rady Gminy Warnice, jednakże ze względu na stan epidemii, obrady odbędą się bez udziału mieszkańców i zapraszanych gości.

czytaj więcej

NIEPODLEGŁA #MOJAFLAGA - WYWIEŚ FLAGĘ!

28 kwi 2020

Biuro Programu „Niepodległa” już po raz kolejny zaprasza do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #mojaflaga

czytaj więcej

Warnice odwiedzili ulubieńcy dzieci

24 kwi 2020

Dzisiaj do Warnic przybyli nietypowi goście - Kubuś Puchatek i Tygrysek. Ulubieńcy wszystkich dzieci, przyjechali do nas dzięki akcji Twojego Radia Stargard, na zaproszenie Pani Sołtys Teresy Suligi.

czytaj więcej

Nowe laptopy dla uczniów i nauczycieli

24 kwi 2020

                         

W dniu 22.04.2020 r. pozytywnie rozpatrzono złożony wniosek na zakup laptopów z programu Ministerstwa Cyfryzacji „Zdalna szkoła“. Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 45 000,00 zł. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Warnicach im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.

czytaj więcej